تبلیغات
نحب - شاهک

شاهک

نویسنده :علی مهدیان فر
تاریخ:سه شنبه 19 آذر 1392-02:02 ق.ظ


بسم رب الشهدا و الصدیقین

5 ماهی می شود که بدلیل مشغله های موجود رغبتی به نوشتن نداشتم اما با اتفاقات اخیر کمی به بچه های پیرو خط امام و رهبری امیدوار شده ام و سر ذوق آمده ام که انگار نه! هستند کسانی که هنوز نفهمیده اند دنیا چندچند است!!!

اگر تاریخچه تحلیلی ام به ماقبل 84 قد نمی دهد اما بعدش را خوب بیاد دارم که پس از روی کار آمدن دکتر احمدی نژاد، ادبیات سیاسی کشور به کل تغییر کرد و بجای دو حزب اصولگرا و اصلاح طلب و چپ و راست، جریان عدالت مقابل باندهای قدرت و ثروت قرار گرفت. اما حیف و صدحیف که دیری نگذشت و ادبیات سیاسی کشور به همان دوقطبی اصولگرایی و اصلاح طلبی تغییر کرد و باز هم دیری نگذشت که این ادبیات را از تریبون های انتخابات 92 شنیدیم.

و افسوس که چقدر زیرکانه جریان قدرت و ثروت، با به جان هم انداختن اصولگرا و اصلاح طلب از این آب گل آلود ماهی گرفت...

آن زمان که عمارنماهای به خیال خودشان عمار، تمام قد مقابل دولت نهم و دهم ایستادند و دانسته یا شاید هم ندانسته به اسم اصولگرایی شروع به تخریب دولت کردند و هرچه داشتند و نداشتند را گذاشتند تا جریان مقابل باندهای قدرت و ثروت را تخریب و تضعیف کنند، باید منتظر این روزها بودیم که عده ای قدرتطلب با سرگرم کردن مردم به این نزاع ها، با نقاب فراجناحی و اعتدال، وجه ی منفور چند سال پیش خود را اینطور بازسازی کنند.. و چقدر ساده لوحانه هست که خیال کنیم بعضی از آقایان از روی دلسوزی تمام وقت خود را برای نقد دولت نهم و دهم می گذاشتند.

بگذریم...

در هر صورت تبریک می گویم به شاه کوچک ایران، حاج آقای هاشمی، که اگر خدا را از معادلات سیاسی بیرون کشیم، نمره ایشان که دیگر شاه بزرگ نامیده می شود، نمره ی خوبی خواهد شد.

باز هم بگذریم...

حال که بسیاری از آقایان ولایتمدار(!) بعد از خنجر از پشت تازه متوجه جریانهای سیاسی شده اند و جبهه بندی ها را فهمیده اند، جای امیدواریست؛ چرا که ظاهرا هنوز عده ای متوهم هستند که تفاوت اصلاحات با آقای هاشمی را نمی دانند! برای من که مبهم است وقتی عده ای از دانشجویان در سالن مراسم دانشگاه شهید بهشتی مقابل رئیس جمهور شعار می دادند: اصلاحات زنده باد روحانی پاینده باد! مفهوم خنده های مرموز رئیس جمهور را نفهمند؛ به هر حال شک ندارم نزدیک است روزهایی که علاقه مندان به اصلاحات، دلشان برای خاتمی تنگ تر می شود و دیگر روحانی راضی اشان نمی کند.

والسلام
Admin Logo
themebox Logo